Firmos portretas

1966 metais įmonės Grillo, Stolberger Zink ir Jungtinės Vokietijos metalo gamyklos (Vereinigten Deutschen Metallwerken) įkūrė RHEINZINK GmbH & Co. Šiandien RHEINZINK yra Grillo koncerno įmonė, turinti virš 800 darbuotojų. Visame pasaulyje 30 šalių ir 5 kontinentuose egzistuoja dukterinės įmonės ir atstovybės.

RHEINZINK  grupė jau virš 40 metų Dattelno vietovėje gamina aukštos kokybės trijų paviršių variantų titancinką: natūralios, sendintos melsvai pilkos ir sendintos tamsiai pilkos spalvos.

RHEINZINK titancinkas naudojamas stogų dangoms, stoglangiams, fasadų apdailai, ir lietaus nuvedimo sistemoms. RHEINZINK titancinką, kaip modernią ir apdailai skirtą medžiagą savo projektuose naudoja daugelis pasaulyje žinomų architektų, tokių kaip Daniel Libeskind, Frank O. Gehry ar Zaha Hadid. Atsižvelgiant į medžiagos ilgaamžiškumą bei jos geras perdirbimo savybes, RHEINZINK yra labiausiai naudojama medžiaga lietaus nuvedimo sistemų latakams ir lietvamzdžiams.

Naujovės - pagrindas ateičiai


RHEINZINK pirmasis Europoje jau prieš 40 metų pakeitė tradicinę statybinio cinko valcavimo technologiją visiškai nauja plačiajuoste liejimo-valcavimo technologija. Taip šiandien gaminamos visos trys paviršiaus rūšys: natūrali, sendinta melsvai pilkos spalvos ir sendinta tamsiai pilkos spalvos. Sendintos spalvos dangos atitinka natūraliai senėjančio paviršiaus spalvą ir, naudojant išskirtinę bei patentuotą technologiją, gamykloje pasiekiamas efektas, natūraliose sąlygose gaunamas tik po keleto metų.

Poveikis klimato apsaugai

Tik nedaugelio medžiagų ekologinis balansas vertinamas taip teigiamai, kaip RHEINZINK: energijos poreikis gamybai ir perdirbimui yra labai mažas. Naudojant modernią gamybos įrangą įvairių medžiagų išskyrimas į aplinką sumažintas iki minimumo. RHEINZINK produktai perdirbami iki 100%. Jau šiandien kiekvieno RHEINZINKO produkto sudėtyje yra trečdalis perdirbamo statybinio cinko. Jau 1999 metais nepriklausoma statybos ir aplinkos instituto (Institut Bauen und Umwelt e.V.) ekspertizė visapusiškai įvertino visą medžiagos gyvavimo periodą ir įvertino RHEINZINK kaip draugišką aplinkai statybos produktą.


Ateitis su saulės energija


RHEINZINK, galvodamas apie aplinkos apsaugą, siūlo įvairias efektyvaus saulės energijos panaudojimo galimybes: RHEINZINK-Solar-PV serijos moduliai šviesątiesiogiai paverčia elektros energija. QUICK STEP®-SolarThermie elementai įgalina naujoviškai panaudoti šilumos energiją. Visi RHEINZINK saulės elementų sprendimai integruoti į dangos paviršių: architektūros harmonijos nepažeidžia jokie kyšantys kolektoriai.

Įvairiapusiškumas - architektų įvertintas visame pasaulyje
Visame pasaulyje žinomi architektai naudoja RHEINZINK kaip savo išraiškos formą. Didžiulš architektūrinį žavesį sukuria beveik neribotos medžiagos galimybės: nuo avangardo iki klasikos - RHEINZINK stogai ir fasadai visada yra vizualiai ir funkcionaliai aukštavertis sprendimas. Taip pat RHEINZINK priedai: stoglangių, frontonų bei dūmtraukių apdaila, stogo kraštų, karnizų ar garažo vartų elementai dera prie įvairių stilių ir medžiagų bei yra kiekvieno namo puošmena.

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69