Paviršiaus savybės

Trys natūralūs paviršiai - čia Jūs galite rasti daugiau informacijos apie RHEINZINK, natūralią medžiagą, kurios paviršiams nereikalinga papildoma priežiūra.

toliau

Cinko istorija

Jūs domitės medžiagos istorija? Perskaitykite dr. Marianne Schönnenbeck ir Frank Neumann pateiktą cinko istoriją.

toliau

Mūsų medžiaga

    RHEINZINK yra prekinis titancinko, pagaminto pagal DIN EN 988 reikalavimus, pavadinimas. Lydinio pagrindą sudaro 99,995% grynumo pagal DIN EN 1179 elektrolizės būdu gautas cinkas. Jame yra nedideli, tiksliai nurodyti vario ir titano kiekiai. Lydinio sudėtis be kitų faktorių yra svarbi medžiagos techninėms charakteristikoms bei spalvai, kurią suteikia RHEINZINK patina.

    Vieno nenutrūkstamo proceso metu žaliava išlydoma, išliejama ir tolygiai suvyniojama į ritinius su plienine šerdimi. Šie ritiniai toliau naudojami kokybiškoms RHEINZINK lietaus nuvedimo sistemoms, stogo ir fasado dangoms gaminti, įskaitant įvairiausius profilius.

    RHEINZINK yra natūralios arba jau gamykloje sendintos melsvai pilkos ar tamsiai pilkos spalvos medžiaga.

RHEINZINK yra 99,995% grynumo elektrolizės būdu gauto cinko ir tiksliai nustatytų vario ir titano dalių lydinys.  Vieno nenutrūkstamo proceso metu žaliava išlydoma, išliejama ir tolygiai suvyniojama į ritinius su plienine šerdimi. Šie ritiniai toliau naudojami kokybiškoms RHEINZINK lietaus nuvedimo sistemoms, stogo ir fasado dangoms gaminti, įskaitant įvairiausius profilius...

toliau

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69