Mūsų medžiaga

Medžiaga RHEINZINK

RHEINZINK yra prekinis titancinko, pagaminto pagal DIN EN 988 reikalavimus, pavadinimas. Lydinio pagrindą sudaro 99,995% grynumo pagal DIN EN 1179 elektrolizės būdu gautas cinkas. Jame yra nedideli, tiksliai nurodyti vario ir titano kiekiai. Lydinio sudėtis be kitų faktorių yra svarbi medžiagos techninėms charakteristikoms bei spalvai, kurią suteikia RHEINZINK patina. 

Vieno nenutrūkstamo proceso metu žaliava išlydoma, išliejama ir tolygiai suvyniojama į ritinius su plienine šerdimi. Šie ritiniai toliau naudojami kokybiškoms RHEINZINK lietaus nuvedimo sistemoms, stogo ir fasado dangoms gaminti, įskaitant įvairiausius profilius. 

RHEINZINK yra prieinamas keturiu produktų linijuose: PATINA LINE, PROTECT LINE, COLOR LINE ir INTERIOR LINE

Perziūrėkite produktų linijas

Medžiagos savybės

 • Tankis (specifinis svoris): 7,2 g/cm3 

 • Lydymosi temperatūra: 418 °C 

 • Kristalinės gardelės riba: 300 °C

 • Pailgėjimo koeficientas išilgai valcavimo krypties: 2,2 mm/m x 100 K 

 • Pailgėjimo koeficientas skersai valcavimo krypties: 1,7 mm/m x 100 K

 • Elastingumo modulis 80.0000 N/mm²    memagnetiškas   nedegus


Kitus duomenis apie medžiagos technines charakteristikas žiūrėkite QUALITY ZINC kriterijų kataloge.

Produkto ženklinimas

Europos normos reikalauja, kad gamintojas ženklintų savo produkciją. Mūsų RHEINZINK produkcijos autentiškumą patvirtina tokie žymėjimai.

 • RHEINZINK lakštai ir juostos: pasikartojantis dažų antspaudas metalo apatinėje pusėje.

 • Latakai ir lietvamzdžiai: pasikartojantis įspaudas.

 • Priedai lietaus nuvedimo sistemai: įspaudas.

 • Padėklai su lietaus nuvedimo sistemos produktais: lipdukas ant pakuotės su išsamiais produkto duomenimis.


Svarbus kokybės ženklas yra mūsų RHEINZINK įspaudas, kurį galite rasti ant mūsų lietaus nuvedimo sistemos produktų. Sistema vienija apie 500 dalių, suderintų tarpusavyje, ir garantuojančių tikslų atitikimą.

Kokybė

 • Sertifikuota pagal DIN ISO 9001:2008   

 • Sertifikuota pagal DIN ISO 14001:2004     

 • QUALITY ZINC 


Ilgametė patirtis ir nuolatinis naujovių taikymas užtikrina RHEINZINK produktų medžiagos ir gamybos kokybę. Patentuota plačiajuostė liejimo-valcavimo sistema, nuolatinė atskirų procesų, mechaninių-technologinių savybių ir matmenų nuokrypių kontrolė - aukštų kokybės standartų garantija.

 RHEINZINK yra sertifikuotas pagal DIN EN ISO 9001:2008 reikalavimus ir laisvanoriškai tikrinamas TÜV Rheinland pagal griežtus QUALITY ZINC kriterijus. Ši žinoma Vokietijos priežiūros bendrovė yra sukūrusi nuosavą statybinio cinko kokybės patikros metodiką. Kriterijų katalogas apima visas medžiagos reikšmes ir leistinus nuokrypius, taikomus ruošinių gamybai (juostos ir lakštai). Nepriklausoma priežiūra vykdoma šešis kartus per metus, TÜV Rheinland tikrintojai atv yksta be išankstinio pranešimo. 

Didžiausias dėmesys kontrolės metu skiriamas kokybės rodikliams, įtakojantiems nuokrypius nuo normų, pvz. nedideli leistini storio nuokrypiai ±0,020 mm, ilgio ir pločio nuokrypiai +2,0/-0 mm ir padidinta tempimo riba (Rp 0,2).

Produktų deklaracijos

ES atitikties deklaracija/CE ženklinimas

Kaip stogų ir fasadų dangų gamintojas, esame įsipareigoję deklaruoti mūsų produktų atitikimą galiojančioms Europos normoms.  Deklaracija liečia mūsų stataus falco, užspaudžiamų juostų ir žvynų gaminius.  Šie produktai nurodomi kaip galimi naudoti pagal statybos produktų įstatymo §5 nuostatus. CE ženklinimas pateikiamas kartu su krovinio dokumentais. 

Mūsų ES atitikties deklaraciją Jūs rasite mūsų atsisiuntimų dalyje. 

REACH nurodymai EG/1907/2006 Pagal REACH nurodymus EG/1907/2006, yra privaloma visų daugiau kaip 1t/metus pagaminamų Europoje medžiagų registracija. Pagal šio dokumento 33 skyriaus nuorodas bei 57 skyriaus ir XIV priedo nuorodas gamintojai privalo nurodyti pavojingas medžiagas (SVHC), jei jų kiekis sudaro daugiau nei 0,1%, ir pateikti klientams informaciją apie saugų šių gaminių naudojimą. 

RHEINZINK produktams galioja:

RHEINZINK produktų nereikia registruoti pagal aukščiau minėtus nurodymus, nes kalbama apie gaminius, o ne apie medžiagas. Mūsų žaliavų tiekėjai jau yra užregistravę REACH nurodymus atitinkančias medžiagas, bei registruos toliau RHEINZINK produktai neturi savyje pavojingų medžiagų (SVHC), kurių kiekis viršija 0,1%, todėl jų registruoti neprivaloma. 
Paaiškinimus REACH tema Jūs rasite mūsų atsisiuntimų dalyje. 

Aplinkosaugos produkto deklaracija pagal ISO 14025, Typ III - ECO deklaracija

Vis labiau pasaulyje taikomas pastatų sertifikavimas pagal ilgaamžiškumo kriterijus. Ivairios sertifikavimo sistemos, tokios kaip DGNB, LEED ar BREEAM naudoja poveikio aplinkai įvertinimui duomenis iš specialių produktų deklaracijų ar bendrųjų duomenų bazių. Skaidrumui ir tikslumui užtikrinti  RHEINZINK jau 9 dešimtmetyje nutarė padaryti ekobalanso tyrimus, kad architektams ir planuotojams galima būtų pateikti aplinkosaugos produkto deklaraciją (EPD) pagal ISO 14025, Typ III. Atitikimą šiems reikalavimams tikrina nepriklausomi statybos ir aplinkos instituto (Institut Bauen und Umwelt e.V.) ekspertai.  

Sužinokite daugiau apie RHEINZINK poveikio aplinkai savybes... 

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69