Mokymai stogdengių

Mokymai stogdengių ir santechnikai

Daugiau nei 10 metų RHEINZINK Lenkijoje siūlo savo žinomus ir patikrintus mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursus pradedantiesiems.

Daug

Profesionalios projektų konsultacijos

Profesionalios projektų konsultacijos RHEINZINK - stogas, fasadas, apdaila su skarda, lietaus nuvedimo sistemos iš titano-cinko skardos

Naudojant RHEINZINK medžiagas, ekspertų konsultacijos ir patarimai projektavimo ir darbų vykdymo metu yra labai svarbūs, nes nauduojant šią medžiagą atsivėria naujos galimybės – nuo  lietaus nuvedimo sistemos iki  įvairių dydžių ir formų pastatų apdailos. Džiaugsimės, galėdami Jums padėti planuojant ir vykdant Jūsų objektus nuo pirmų akimirkų.

Jei reikia tinkamos informacijos parenkant dangos sistemą ar konstrukciją, patyrusių montavimo specialistų konsultacijų ar pagalbos atliekant skaičiavimus -  mes visada pasiruošę Jums padėti.


CAD detalės ir patarimai planavimo etape


Džiaugiamės galėdami pateikti Jums CAD detales, taip pat padėsime suplanuoti ir įgyvendinti projektą. Siųsti projektą konsultacijoms

Informacijos suteikimas el.paštu arba susitikus asmeniškai

Reikiamų technologijų ir produktų kiekių nustatymas, gebėjimas išsiaiškinti jų savybes bei geriausio jų panaudojimo būdo parinkimas – visa tai yra menas. Siųskite mums savo brėžinius, o mes pasiūlysime Jums geriausią sprendimą Jūsų uždaviniui. Neveikia internetas? Mums malonu susipažinti su Jumis asmeniškai ir atsakyti į Jums rūpimus klausimus atvykstant į Jūsų biurą.

Pavyzdžių ir brošiūrų užsakymas
Paviršiaus tekstūros
Siųsti projektą

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69