Mokymai stogdengių ir santechnikai

Mokymai skardininkams ir stogdengiams

Daugiau nei 10 metų RHEINZINK Lenkijoje siūlo savo žinomus ir patikrintus mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursus pradedantiesiems. Jau daugiau nei 10 metų mūsų instruktoriai dalijasi savo kompetencija ir patirtimi, bendradarbiaudami su RHEINZINK- specialistais, priderindami kursus Jūsų patirties lygiui.

KURSAI E / F
teorija ir praktika – 1 diena.
MOKYMAI A / B / C / D
teorija ir praktika - 4 dienos
Kursų metu dalyviai gauna žinių ir pavyzdžių, kaip praktiškai teisingai ir greitai apdoroti gaminius ir skardą,  naudojant RHEINZINK medžiagą.

Dalyviai taip pat įgyja pagrindinius praktinius įgūdžius minkštai lituojant RHEINZINK medžiagas, supažindinami su lietaus nuvedimo sistemos montavimu, kaminų, sienų ir palangių apdirbimu.

Kiekvienam dalyviui yra numatytas mokomosios medžiagos komplektas, kuris vėliau gali būti panaudojamas statybose .
Kursų pasirinkimas tai geras sprendimas įmonėms, turinčioms jauną kolektyvą.

Kiekvienas kursas prasideda nuo teorinių žinių. Šiame skyriuje nagrinėjamas ekonomiški sprendimi atitinkantys visus techninius skardininkų reikalavimus, panaudojant RHEINZINK medžiagą. Teorinėms žinioms skiriama 1 diena, praktikai - 3 dienos, parenkami pavyzdžiai atitinka realias situacijas, su kuriomis galima susidurti statybvietėje.

Kiekvienam dalyviui pateikiamas išsamus komplektas mokomosios medžiagos, kuris gali būti vėliau panaudojama statybvietėje. Mokymų pabaigoje dalyviai gauna baigimo pažymėjimą.

Kiekvieno mokymo metu yra galimybė užduoti netikėtus klausimus, o asmenys, vadovaujantys mokymams,  visada pasiruošę pagelbėti ir atsakyti į kiekvieną užduotą klausimą.

Registracija

Norintys užsiregistruoti į skardininko arba skardininko-stogdengio mokymo kursus, gali kreiptis į RHEINZINK  atstovą savo regione.

Marjan Borkovskij
tel. / faksas: +370 (5) 249 03 69
GSM: +370 (65) 01 82 40
marjan.borkowski(at)rheinzink.lt

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69