Mokymai stogdengių

Mokymai stogdengių ir santechnikai

Daugiau nei 10 metų RHEINZINK Lenkijoje siūlo savo žinomus ir patikrintus mokymo ir kvalifikacijos kėlimo kursus pradedantiesiems.

Daug

Pagalba architektams - Techniniai patarimai

W fazie planowanie istotną rolę odgrywa doradztwo oraz wsparcie ekspertów, szczególnie w odniesieniu do materiałów takich jak RHEINZINK

Pastato kūrimas apima visą kompleksą įvairių veiksnių, tokių kaip architektūriniai reikalavimai, energetinė koncepcija, gamybiniai reikalavimai bei procesų eiga. Todėl dideliu iššūkiu tampa daugelio produktų ir gaminių bei jų savybių žinojimas bei panaudojimo galimybės. 

Todėl naudojant tokią medžiagą kaip RHEINZINK, pasižyminčia įvairiapusėmis panaudojimo galimybėmis, lietaus nuvedimui ar paviršių dangoms, yra svarbu tinkamai pritaikyti tai planavimo ir vykdymo metu. Todėl mielai Jums padėsime nuo pat pradžių projektuojant ar vykdant darbus objekte. Jei Jums reikia patarimo renkantis  tinkamą montavimo sistemą ar visą konstrukciją, specialisto pagalbos vykdant darbus ar užsakant medžiagas, skambinkite mums. Mūsų devizas: Jūs turite idėją - mes turime sprendimą.

Movie: "Follow Your inspiration"
RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69