Ekologija

Cinko yra ekologiška medžiaga su aukšto perdirbimo normą.

Aplinkos tvarumas

  • Natūralus Elementas
  • Tvarus išteklių
  • Natūralus, be priežiūros paviršiaus
  • Ilgaamžiškumas
  • 100% perdirbami
  • Assured medžiagos ciklas
  • Žemas suvartojamas pirminės energijos kiekis

Natūralus elementas

Cinkas yra viena iš 10 labiausiai paplitusių elementų rasti žemės plutos. Tai antras svarbiausias mikroelementas po geležies ir vaidina svarbų vaidmenį daugelyje fiziologinių ir biocheminių funkcijų. Aktyvintosios cinko hormonai, stabilizuoja ląstelių membranos, paveikia augimą ir yra svarbus nervų, akių, odos, žaizdų gijimą ir imuninės sistemos.

Tvarus išteklių

Cinko rūdos yra geologiškai ir geografiškai prieinamas visame pasaulyje didelio masto ir gaunami pirmiausia žeme.Didžiausias rūdos kasybos šiuo metu Australijoje, Kanadoje ir Peru. Tačiau Kinija, Japonija, Meksika, Šiaurės Korėja, Jungtinės Amerikos Valstijos, Zairas, ir kai kurios Europos šalys yra pagrindiniai gamintojai. Atsižvelgiant į šiuo metu turimas technines galimybes cinko kasybos atsargas yra maždaug 3400 milijonų tonų visame pasaulyje - šiandienos gamybos kiekius cinko tiekimo per ateinančius 700 metų.Perdirbtų medžiagų dalis nelaikoma čia. Cinko tokiu būdu nėra vienas iš kritinių žaliavų tiekimo.

Natūralus, be priežiūros paviršiaus

Iš RHEINZINK- PATINA LINE produktai turi natūralų paviršių - ne danga arba Fosfatavimas. Todėl jie nereikalauja reguliariai valyti.Patina - Kai laikui bėgant, mėlyna-pilka arba šiferio pilka apsauginis sluoksnis formas. Ypač svarbu yra savarankiškai gydomųjų savybių šio patina, todėl net pamiršti jokių įbrėžimų laikui bėgant.

Ilgas tarnavimo laikas

Atsižvelgiant į vadinamąjį namelis cinko forma, cinko buvo naudojamas 19 amžiuje, pavyzdžiui, pagal garsaus architekto Carl Friedrich.Schinkel (1781 - 1841) pastatyta pastatai palaipsniui atnaujinamas mūsų dieną ir amžius, jei jie nebuvo auka karo antpuolių. Jau šis faktas rodo, kad struktūrinės cinko patvarumo, kaip apsaugą nuo atmosferos poveikio pastatų.

Patina yra atsakinga už apsaugos nuo korozijos ir medžiagos patvarumo. Tai vandenyje netirpios viršutinis sluoksnis nešioja aplinkos įtakų / erozija (tiek fiziniai, tiek griežti aplinkos poveikio) Tuo pačiu metu replika kietoje medžiagoje stabiliai.

Remiantis vidutiniškai Abschwemmraten pagal Vidurio Europos klimato, kurie staigiai dėl aplinkos taršos mažėjimas pastaraisiais dešimtmečiais yra praktiškas gyvenimo trukmė nuo 100 iki 120 metų už RHEINZINK- stogams. Savaime suprantama, reikalavimas yra pastatas fizikos tinkamai planuojami ir atliekami stogo konstrukcija ir nepriekaištingas vykdomi meistriškumo.
Nuo RHEINZINK ilgaamžiškumas patvirtina šių institucijų arba sertifikavimo įstaigų:

  • BMUB Federalinė aplinkos, gamtos apsaugos ir branduolinės saugos statyba: Titano cinko kaip stogo ≥ 50 metų (Šaltinis: Lentelė "naudingo tarnavimo komponentų gyvavimo ciklo analizės BNB)
  • Britų sertifikavimo institutas BRE (Statybos tyrimų steigimas Ltd) eliminuojami gyvavimo ciklo vertinimo Rheinzink su ≥ 80 metų gyvavimo stogų ir fasadų.
  • institutas TNO (Built Aplinka ir Gamtos mokslai), Breda, Nyderlandai: gyvenimas ≥ 75 metų latakai ir vamzdžių Orientacinės

Perdirbimas

Perdirbimo tema vaidina svarbų vaidmenį tvarios statybos.Griovimo dalis gyvavimo ciklo pastato ir yra skiriamas ypatingas dėmesys. Tikslai yra daugiausia gamtinių išteklių apsauga ir aukštos atliekų kiekį vengimas.Aukštos restauravimo galimybė leidžia pastato dalių grįžti į natūralią energijos ir medžiagų ciklą. Todėl tiesiogiai pakartotinai arba perdirbamos medžiagos yra tinkamesnis.

RHEINZINK- produktus principo amžinąjį gyvenimą. Be rekonstrukcijos priemonių arba pastato jie gali būti lengvai būti atskirtas naudojimui. Šio PATINA LINE produktai gali būti perdirbami be papildomų perdirbimo etapų, pavyzdžiui, dažų šalinimo ar pjovimo kompozitinių medžiagų iki 100%, todėl galima pakartotinai naudoti.Gamybos Besäumschrott lydomas 100% ir vėl padarė į naujų produktų per gauti.Perdirbimo norma statybos cinko Vokietijoje yra apie 95% - taip ji prarado beveik neturi struktūrinio cinko. Dėka aukšto perdirbimo normą medžiagos jau egzistuoja šiandien beveik antrinės medžiagos trečdalį - šis skaičius yra ribojamas tik tuo, kad cinko produktai yra labai patvarus.

Reikalingas RHEINZINK perdirbimo energija yra tik apie 5% nuo pirminės energijos kiekio. Tai reiškia, kad gali būti lyginami su nauju gamybai, išskyrus tuos 95% energijos. Fone, kuris jau laužas vertė iki 60% žaliavų kainų rafinuoto cinko pasiekti šiandien renkasi natūralią medžiagą ekonominiu požiūriu yra labai tvarus.

Žemutinė suvartojamas pirminės energijos kiekis

Ačiū už metalų palyginti mažas lydymosi temperatūra maždaug nuo 520 ° ir perdirbimo normos gamybos metu turi RHEINZINK- produktus palyginti mažos pirminės energijos suvartojimą, kuris susideda iš palyginimo su kitų statybinių metalų ir tradicinių stogų medžiagų, tokių kaip betoninės čerpės ar molio plytelių su lengvumu.

Žiūrėkite: mūsų aplinkos gamybos deklaracijas.

Deklaracijos ir Sertifikatai

Deklaracijos ir Sertifikatai

Rheinzink ekologinės savybės buvo kelių nepriklausomų institutų išbandytos, įvertintos ir sertifikuotos.

daugiau

Lietaus nuotekų panaudojimas

Lietaus nuotekų panaudojimas

Sužinokite daugiau apie lietaus nuotekų surinkimą ir panaudojimą, naudojant titancinko stogo dangas.

daugiau

Apsauga nuo elektrosmogo

Apsauga nuo elektrosmogo

Tai yra patikrinta - RHEINZINK apsaugo beveik 99% nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

daugiau

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69