Produktų deklaracijos ir sertifikatai

IBU ekologinė produktų deklaracija (Environmental Product Declaration EPD) pagal ISO 14025 Typ III ir EN 15804 standartus

Jau 90-ųjų metų pabaigoje RHEINZINK medžiaga po įvairiapusio Statybos ir aplinkos instituto (IBU) viso medžiagos gyvavimo ciklo vertinimo buvo įvertinta kaip statybos produktas, atitinkantis ISO 14025 III tipo standarto reikalavimus. Nuo 2013 metų sausio mes esame vieni iš pirmųjų metalo gamintojų, turinčių EN 15804 reikalavimus (statinių ilgaamžiškumas – ekologinė deklaracija – pagrindiniai reikalavimai statybos produktams) atitinkančią ekologinę produkto deklaraciją (EPD), skirtą mūsų produktams PATINA LINE, PROTECT LINE, ir INTERIEUR LINE.

EPD, atitinkančios ISO 14025 III tipo ir EN 15804 standartų reikalavimus sudaro duomenų, skirtų pastato vertinimui ekologiniu požiūriu, pagrindą, vertinant pagal Vokietijos DGNB sertifikavimo sistemą.

www.bau-umwelt.de

www.dgnb.de

BRE Global aplinkosaugos profilis ir sertifikatas

Didžiosios Britanijos pastatų ilgaamžiškumo vertinimo metodas BREEAM „BRE Environmental Assessment Method“ šiuo metu yra labiausiai paplitęs pastatų sertifikavimo metodas.

Naudojant šį metodą RHEINZINK lakštai ir rulonai įvertinti kaip ekologiškas statybos produktas. Vertinimo pagrindą sudaro, kaip ir EPD atveju, medžiagos gyvavimo ciklo analizė „Cradle to Gate“ (nuo svarstyklių iki įmonės vartų). Poveikis aplinkai vertinamas „ekotaškais“ medžiagos tonai.

Bendrai vertinama statybinė konstrukcija, t.y. įvertinamos visos medžiagos, reikalingos įrengti 1m2 stogo ar fasado. Šiuo atveju vertinamos transporto, priežiūros išlaidos, ilgaamžiškumas ir kaštai iki eksploatacijos pabaigos, vertinant poveikį aplinkai per 60 naudojimo metų („Cradle to Grave“ - nuo svarstyklių iki perdirbimo). Vertinama „ekotaškais“ 1m2, paprastai nurodant lygį nuo A+ iki E.

RHEINZINK stogai ir fasadai, įrengti naudojant statų falcą, vertinami A+ lygiu. Šiuos ir kitus RHEINZINK stogo ir fasado konstrukcijų  vertinimus rasite nemokamoje duomenų bazėje www.greenbooklive.com. Paieškoje Search all GBL įrašykite įmonės pavadinimą RHEINZINK.

C2C Cradle to Cradle sertifikatas

C2C Cradle to Cradle sertifikatas

Nuo 2009 metų RHEINZINK turi "Cradle to Cradle” (nuo svarstyklių iki svarstyklių) sertifikatą. Viso to pagrindas yra tai, kad visas medžiagas galima perdirbti į naujus produktus be kokybės praradimo, įskaitant atliekas, įvertinant visą medžiagos gyvavimo ciklą nuo gavybos iki antrinio panaudojimo.  Skirtingai nuo perdirbimo, “Cradle to Cradle” pagrindą sudaro tai, kad medžiaga išsaugo savo pirmines savybes ir yra panaudojama naujam, ne mažesnės vertės produktui sukurti (upcycling), o ne tik žemesnės kokybės produktams (downcycling) ar net tik sandėliavimui savartyne.

Naudojant šį techninį ir biologinį ciklą nelieka atliekų ir mažėja poveikis aplinkai. Tuo pačiu kyla reikalavimai, kad medžiagą naudojant, ardant ir perdirbant į naujus produktus, nesusidarytų nuodingos medžiagos.

Stogo ir fasadų dangos buvo įvertintos MBDC institute ir joms buvo suteiktas “BRONZE” statusas. "Cradle to Cradle” įvertinimą turi visi stogo ir fasado produktai, įskaitant visą PATINA LINE lietaus nuvedimo sistemą. Tai vyksta kasmet, MBDC institutas tikrina esamą lygį ir suteikia naują įvertinimą. "Cradle to Cradle” vertinimas atitinka RHEINZINK ekologiškos įmonės statusą.

www.braungart.com

C2C sertifikatas
Norėdami parsisiųsti ženklą. Anksčiau perziūrėti? Spustelekite pavadinimą Media Papildomas prašymas paštu Dydis Tipas Kalba Keisti
Pažymėkite viską Pažymėkite viską
  
Cradle to Cradle - Gutter and Downspouts (certificate)
681 KB PDF English 26.08.19
  
Cradle to Cradle - Roof and Façade (certificate)
682 KB PDF English 26.08.19


Lietaus nuotekų panaudojimas

Lietaus nuotekų panaudojimas

Sužinokite daugiau apie lietaus nuotekų surinkimą ir panaudojimą, naudojant titancinko stogo dangas.

daugiau

Apsauga nuo elektrosmogo

Apsauga nuo elektrosmogo

Tai yra patikrinta - RHEINZINK apsaugo beveik 99% nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

daugiau

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69