Lietaus vandens panaudojimas - Natūralu. Patikima.

Regenwasser ganz praktisch weiter genutzt werden: Versickerung über Mulden, Regentonnen oder für die Toilettenspülung. Mit Regenrinnen aus RHEINZINK ist das ohne Bedenken möglich.

Lietaus vandens susigėrimas

Lietaus vandens susigėrimas nuo cinku dengtų stogų per įlajas bei piltuvus yra patikimas, jei laikomasi nustatytų techninių reikalavimų bei nurodymų.

Kodėl susigėrimas yra patikimas? Per paskutinį dešimtmetį buvo atlikta daug tarptautinių projektų, tiriant cinko poveikį lietaus vandeniui. Išvados vienareikšmės: nėra jokio žymaus ar liekamojo poveikio.

  • Cinkas yra vienas iš 10 dažniausiai Žemės plutoje randamų elementų. Vandenyje, ore ir žemėje yra natūralus cinko kiekis.
  • Vandenyje, ore ir žemėje vyrauja natūralus cinko kiekis.
  • Po geležies cinkas yra antras pagal svarbą gyvybiškai reikalingas elementas.
  • Cinko kiekis lietaus vandenyje naudojant cinko lietaus nuvedimo sistemas atitinka geriamam vandeniui keliamus reikalavimus. Nei ES, nei Vokietijos reikalavimuose geriamam vandeniui nenumatytos cinko koncentracijos normos.
  • Per paskutinius 15 metų sumažėjus “rūgščių lietų” poveikiui, sumažėjo ir natūralaus medžiagų nuplovimo nuo cinko stogų kiekiai.
  • Aplinkos ministerijos (UBA) pranešimu tik 2% viso į aplinką patenkančio cinko sudaro cinkas nuo pastatų paviršiaus. Kiekis, patenkantis į žemę yra mažesnis nei 0,5% ir nekenksmingas.
  • Didžioji dalis į žemę ar vandenį patenkančio cinko yra biologiškai neaktyvi, nes natūraliai susijungia su molio mineralais, geležies oksidu ir organiniais junginiais.

Lietaus vandens panaudojimas

Lietaus vandens kaupimo ir naudojimo sistemos suteikia galimybę ekologiškai panaudoti kritulius. Galimybių spektras yra platus – nuo paprasčiausių statinių vandeniui iki šiuolaikinių lietaus vandens rezervuarų ir talpyklų. Priklausomai nuo poreikio, galima pasirinkti įvairaus dydžio ir funkcionalumo sistemas.

Lietaus vandenį galima naudoti ten, kur nereikalinga geriamo vandens kokybė: išorės vandens telkiniams, augalų laistymui, tualetams ar net skalbyklėms.

Sužinokite daugiau apie tai mūsų brošiūroje „Ekologiškas lietaus vandens panaudojimas“ ar tinklapyje www.fbr.de.

Norėdami parsisiųsti ženklą. Anksčiau perziūrėti? Spustelekite pavadinimą Media Papildomas prašymas paštu Dydis Tipas Kalba Keisti
Pažymėkite viską Pažymėkite viską
  
Lietaus nuvedimo sistema
978 KB PDF Lietuvių 17.02.17


Deklaracijos ir Sertifikatai

Deklaracijos ir Sertifikatai

Rheinzink ekologinės savybės buvo kelių nepriklausomų institutų išbandytos, įvertintos ir sertifikuotos.

daugiau

Apsauga nuo elektrosmogo

Apsauga nuo elektrosmogo

Tai yra patikrinta - RHEINZINK apsaugo beveik 99% nuo elektromagnetinio spinduliavimo.

daugiau

RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69