Visuomenė

RHEINZINK politikoje socialinis tvarumas yra svarbus elementas, pasireiškiantis įmonės socialinėje atsakomybėje: bendraujant su mūsų klientais, tiekėjais ir darbuotojais.

Tvari socialinė plėtra

Labai svarbi yra bendradarbiavimo su mūsų klientais, tiekėjais ir darbuotojais kokybė, bandome atrasti mūsų tarpusavio santykius, kaip didžiausią potencialą. Tai akivaizdžiai atsispindi sudarytose sutartyse ir kasdieniniame darbe - taip pat ir požiūryje į mūsų šeimas. Darbuotojų teigiamas požiūris į įmonę atsispindi ne tik dideliu asmeniniu darbuotojų dalyvavimu įmonės gyvenime, bet ir mažuose atleidimų skaičiuose.

Jaučiame simpatiją Vokietijai. Jau daugiau nei 45 metų mes esame ištikimi savo šaliai, išlaikant gamybą Dattelne. Mūsų produktus galima įsigyti įmonės filialuose ir dukterinėse įmonėse daugiau nei 30 šalių. Mes kalbame  mūsų klientų kalba ir gaminame pagal jų poreikius, siūlome individualius sprendimus ir paslaugas nuo projekto pradžios.

Mūsų socialinis tvarumas atsispindi CSR (Corporate Social Responsibility) (įmonės socialinės atsakomybės) sertifikate, atitinkančiame  tarptautinį standartą ISO 26000.RHEINZINK worldwide

Kontaktinis telefono numeris:
Sales: +48 22 789 91 80
Technical: +370 (5) 249 03 69